Watt Organic 

Aydilge Haberin Yok Şarkı Sözleri

Aydilge Haberin Yok Şarkı Sözleri. Yeni şarkı sözleri, güncel türkçe ve yabancı şarkı sözleri,oyun havaları,türk halk müziği. Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri katilim kaç beni yok ettin aşkın mahkemesi yok ki suçlu gözlerin ayna ayna anlat ona yalnızlık ne başa bela senle bir olmak zor ama

Aydilge Haberin Yok from izlesene.com

Aydilge aşka gel şarkı sözleri: Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri katilim kaç beni yok ettin aşkın mahkemesi yok ki suçlu gözlerin ayna ayna anlat ona yalnızlık ne başa bela senle bir olmak zor ama Deutsch english español français hungarian italiano nederlands polski português (brasil) română svenska türkçe ελληνικά български русский српски العربية فارسی.

Gözdeki Yaşımsın Benim Neredesin, Neredesin?

Gözdeki yaşımsın benim / neredesin, neredesin? Mi re mi re fa mi re do. Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri.

Aydilge Haberin Yok Şarkını Dinlemek Ve Şarkı Sözlerini Görmek Için Tıklayınız!

La si la la si do. Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri katilim kaç beni yok ettin aşkın mahkemesi yok ki suçlu gözlerin ayna ayna anlat ona yalnızlık ne başa bela senle bir olmak zor ama / belki de ağladığım iç.

Kaibimi Çaidın Bir Anda Kaçmamı Bekiemedin Sen Beikide Hep Ziie Basıpta Kaçmayı Sevdiğinden Gerçeği Gördüm Bir Anda Yok Duramam Buraiarda Ateşie Oynamak.

Aydilge (aydilge sarp) sanatçısının 'haberin yok' şarkısının türkçe dilinden i̇talyanca diline çevirisi deutsch english español français hungarian italiano nederlands polski português (brasil) română svenska türkçe ελληνικά български русский српски العربية فارسی 日本語 한국어 Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri katilim kaç beni yok ettin aşkın mahkemesi yok ki suçlu gözlerin ayna ayna anlat ona yalnızlık ne başa bela senle bir olmak zor ama Belki de ağladığım için düştün ve gittin sen benim seri katilim kaç beni yok ettin aşkın mahkemesi yok ki.

Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی.

Yeni sarki sözleri, full sozler, full sarki sozleri, sarli sozu, pop sarki sozleri, hit sarki sozleri, yeni albumler, full album sozleri, turkulerin sozleri 17 şubat 2015 salı aydilge haberin yok şarkı sözü Kendi kendime solo notalarını çıkardığım şarkı, hiçbir yerden alıntı yapılmamıştır. The lyrics for haberin yok by aydilge have been translated into 8 languages gözdeki yaşımsın benim neredesin, neredesin?

Aydilge (Aydilge Sarp) Sanatçısının 'Haberin Yok' Şarkısının Türkçe Dilinden Farsça Diline Çevirisi Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어

Gözdeki yaşımsın benim neredesin, neredesin? Senle bir olmak zor ama. Ah bir sevse, akıllı bir deli, akıllı bir deli, aşk acı sever, aşk lazım, aşk paylaşılmaz, aşka gel, ay aynamdır, bal gibi, benim aklım sende, bir kedim var, bu gece ay ben, canımla, çal, demode

Related posts